úterý 13. dubna 2021 Aleš

Vyhledávání

Nalezené články: "zima"

Detoxikace organismu: Kdy se do ní pustit a jak dlouhodobě udržet tělo bez škodlivých látek

Poradíme, jak zbavit organismus škodlivých látek, které se v něm usazují například vlivem užívání léků. Také vysvětlíme, kdy detox dává smysl, kdy se ho naopak vyvarovat, a navíc přidáme návod, jak dlouhodobě udržet tělo bez toxinů.

POČASÍ NA PONDĚLÍ: Varování před větrem, sněhem i ledovkou

Počasí na Velikonoce bude v Královéhradeckém kraji víc než netradiční. Meteorologové vydávají varování před silným větrem, sněhem i ledovkou. První z nich začíná platit už od dnešní sedmé hodiny ranní.

ANKETA: V noci na neděli nás čeká změna času. Podle vědců je zimní čas nejlepší

Dnes v noci proběhne změna na letní čas. Ve dvě hodiny v noci přesuneme velkou ručičku o hodinu dopředu. Dnešní noc si tak o hodinu zkrátíme. Změnu času kritizují odborníci i široká veřejnost. Zrušením změny času se už zabývala i Evropská unie....

Kdysi byl hotel Černigov chloubou Hradce a lákadlem zahraničních delegací. Teď  je jeho osud zpečetěn

Každého, kdo přijede vlakem do Hradce Králové a vyjde před budovu hlavního nádraží, upoutá hotel, který ční do pětapadesátimetrové výšky a je obložen bílým jugoslávským vápencem. Jde o Černigov, který má historické kořeny. Řadu let už se ale mluví o...

POČASÍ NA NEDĚLI: Proměnlivá obloha a teploty kolem nuly

Druhá polovina víkendu bude v Královéhradeckém kraji podobná sobotě. Opět nás čekají teploty kolem bodu mrazu, přeháňky a proměnlivá oblačnost. Výrazné zlepšení nás pak nečeká ani v první polovině následujícího týdne.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zima"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "zima"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.