pondělí 30. listopadu 2020 Ondřej

Vyhledávání

Nalezené články: "záchranná"

Hasiči společně se záchranáři a horolezci zachraňovali psa ve skalách na Broumovsku

Zhruba tři hodiny trvala záchranná akce v Ostaši na Broumovsku, kde se několik záchranných týmů snažilo vyprostit psa, který spadl ze skalní vyhlídky. I přes prvotní neúspěchy měla ale akce šťastný konec.

FOTO: Na Gočárově okruhu se převrátil kamion s řepou. Od křižovatky s ulicí Víta Nejedlého k nadjezdu byla silnice neprůjezdná

Na Gočárově okruhu, konkrétně na křižovatce ulice Víta Nejedlého s městským okruhem, se stala okolo půl sedmé večer dopravní nehoda. Převrátil se tu kamion s řepou a celý náklad se vysypal. Místo bylo neprůjezdné.

S testováním na Covid-19 pomáhají i hasiči, vytvořili mobilní odběrový tým

V Královéhradeckém kraji začal fungovat nový mobilní odběrový tým Covid-19. Tvoří ho hasiči, kteří jsou zároveň kvalifikovanými zdravotnickými záchranáři. Tým zařizuje odběry u těch, kteří se nemohou dostavit do odběrových center.

Nožem se pokusil zavraždit manželku a tchána. Skončil za mřížemi

V úterý večer musela policie do jednoho z bytových domů v Opočně. Podle informací policistů zde mladý muž napadl jednatřicetiletou ženu a následně i jejího devětapadesátiletého otce. Oba musela záchranná služba převést ve vážném stavu do nemocnice.

Do hradecké fakultní nemocnice byl transportován podchlazený muž v bezvědomí. Pátralo se po něm dva dny

Velice náročný zásah za sebou mají letečtí záchranáři z Královéhradeckého kraje ve spolupráci s kolegy ze Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje. Do Fakultní nemocnice Hradec Králové transportovali muže, po kterém se pátralo skoro dva dny....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "záchranná"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "záchranná"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.