středa 30. listopadu 2022 Ondřej

Vyhledávání

Nalezené články: "varování"

Nacistický pochod smrti šel i Hradcem Králové. Místní pomáhali i přes hrozbu trestu smrti

Lidskost a neuvěřitelnou míru odvahy prokázali obyvatelé Hradecka na jaře roku 1945, kdy v závěru války územím prošlo několik pochodů smrti a hladu. Zuboženým zajatcům místní opatřovali jídlo a i přes hrozbu trestu smrti pomáhali s útěkem.

Muž si na internetu domluvil sex s cizí ženou. Na schůzce dostal pěstí a přišel o peněženku

Jak může být nebezpečné rande na slepo? O tom bude moct vyprávět pětačtyřicetiletý muž z Jičínska. Na doporučení kamaráda kontaktoval dvacetiletou slečnu, se kterou se domluvil na pohlavním styku. A to výměnou za finanční hotovost. Na schůzku sice...

Dnes odpoledne mohou do hradeckého kraje dorazit silné bouřky

Český hydrometeorologický ústav varuje před silnými bouřkami. Ty mohou do východních Čech a Královéhradeckého kraje dorazit už dnes před obědem. První stupeň varování platí pro celý náš region do večera.

Dvůr Králové dá do svých ulic informativní radary. Pokud se situace nezlepší, chce radnice přitvrdit

Některé ulice ve Dvoře Králové nad Labem si řidiči pletou se závodní dráhou a maximální povolenou rychlost nedodržují ani zdaleka. Radnice proto vybrala tři lokality, do kterých naistaluje informativní ukazatele rychlosti. Pokud se situace nezlepší,...

O víkendu je třeba počítat s přeháňkami. Průměrné teploty se dostanou na 25 stupňů

Paradoxně nejteplejším dnem víkendu bude právě dnešek. V sobotu a neděli začne teplota pomalu klesat. Ničím výjimečným nebudou ani dešťové nebo bouřkové přeháňky. Pro dnešek ještě platí varování Českého hydrometeorologického ústavu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "varování"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "varování"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.