sobota 25. ledna 2020 Miloš

Vyhledávání

Nalezené články: "všestary"

Ve Všestarech u Hradce Králové se srazil vlak s osobním autem

Dnes krátce před desátou hodinou došlo ve Všestarech ke srážce vlaku s osobním autem. Řidič se z osobního vozu dostal sám, ještě před příjezdem hasičů. Následně ale skončil s lehčím zraněním v péči lékařů.

FOTO: Osmaosmdesátiletý řidič vjel do protisměru a střetl se s autobusem

V katastru obce Všestary na silnici I. třídy u stavby mimoúrovňové křižovatky dálnice D11 se včera 10.12. v 13.40 stala dopravní nehoda osobního vozidla a linkového autobusu. Zatím z nezjištěných příčin řidič auta značky Škoda Fabia, který jel od...

Vážná dopravní nehoda u Všestar si vyžádala jednu těžce zraněnou osobu. Na místě zasahoval záchranářský vrtulník

Hasiči v Královehradeckém kraji zaznamenali o víkendu celkem 51 událostí. U jedné z nich musel zasahovat i záchranářský vrtulník, který letěl k dopravní nehodě, po které zůstala velmi těžce zraněná jedna osoba.

V archeoparku Všestary předvedli pohřební rituál starý 6000 let

Rekonstrukcí pohřebního obřadu s lidskou obětí z období eneolitu v podvečer v Archeoparku Všestary skončil program věnovaný pohřbívání v pravěku. Zároveň šlo o vyvrcholení letošního cyklu Dny živé archeologie.

Řidič osobního auta zemřel po střetu s vlakem u Sovětic

Řidič osobního vozu zemřel dnes dopoledne, když se jeho auto střetlo s vlakem na přejezdu v Sověticích na Hradecku. Ve vlaku se nikomu nic nestalo. ČTK to řekli zástupci hasičů a záchranářů. Vlaky v úseku Hněvčeves - Všestary na trati z Hradce...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "všestary"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "všestary"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.