úterý 13. dubna 2021 Aleš

Vyhledávání

Nalezené články: "vězení"

Za dvojnásobnou vraždu doživotí, potvrdil Krajský soud v Hradci Králové

Krajský soud v Hradci Králové dnes rozhodl o doživotním trestu pro dvaačtyřicetiletého Karla Šťovíčka. Ten loni v létě uškrtil dvě ženy. Obžalovaný i státní zástupkyně se vzdali práva na odvolání. Podle soudu muž zavraždil první ženu v noci na 26....

Muž z Náchodska šest let podváděl a okrádal svého hluchoněmého syna

Těžko pochopitelný případ řeší policisté na Náchodsku. Osmačtyřicetiletý muž od roku 2014 až do loňska využíval svého hluchoněmého syna. Tajil mu přiznaný invalidní důchod a jeho jménem uzavřel několik půjček, škoda dosahuje 800 tisíc korun.

Nepoznáváte tohoto muže? Vykradl covidové oddělení nemocnice v Náchodě

Krádež na covidovém oddělení nemocnice v Náchodě? Ne, to není špatně načasovaný vtip. Policie v těchto dnech hledá muže, který si z nemocnice odnesl peněženky zdravotních sester. Většina z nich tak přišla o hotovost, ale i platební karty a doklady....

Policie pátrá po "umělci", který pomaloval Katschnerku

Policie pátrá po zatím neznámém pachateli, který hned dvakrát za sebou pomaloval parkovací dům Katschnerka v Hradci Králové. „Umělec“ má tu nevýhodu, že ho zachytily bezpečnostní kamery, proto policie prosí o pomoc s jeho identifikací veřejnost.

Místo hlídání svěřenou neteř znásilnil a celý akt si nafotil. Muži z Náchodska teď hrozí 12 let vězení

Pětatřicetiletý muž z Náchodska znásilnil svou malou neteř, kterou měl svěřenou na pár hodin na hlídání. Celý akt si fotil na mobilní telefon. Následně u něj policisté při domovní prohlídce našli pornografii s dětmi velmi nízkého věku.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vězení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vězení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.