čtvrtek 26. listopadu 2020 Artur

Vyhledávání

Nalezené články: "výstavba"

V Hradci Králové vznikne nová ulice se 13 rodinnými domy. Hotovo má být za dva roky

Nová ulice má vzniknout mezi ulicemi Pardubický a Kudrnova na bývalém pozemku zeleniny v Hradci Králové – jen kousek za fotbalovým hřištěm Olympie. Podle developera zde vznikne 13 rodinných baráků, dětské hřiště a soukromé pozemky pro místní.

Rekonstrukce pevnosti Dobrošov je do jara přerušena. Je třeba ochránit netopýry, tvrdí hejtmanství

Oprava předválečné pevnosti Dobrošov na Náchodsku bude do jara částečně přerušena kvůli ochraně netopýrů. Rekonstrukce začala loni v létě a dosud stála 42,3 milionu korun, zbývá 34 milionů. Termín ukončení dotačního projektu je do konce roku 2021....

Provoz informační kanceláře ŘSD v Trutnově bude přerušen až do konce roku

Informační kancelář Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD), která je na trutnovském Městském úřadě, bude uzavřena až do 31. prosince letošního roku. Kancelář bude k dispozici opět od ledna. Cílem je snížit riziko nákazy koronavirem u zaměstnanců ŘSD.

V Pileticích má v souvislosti s revitalizací potoka vzniknout až 1 800 bytů

Mezi dopravním podnikem a železniční tratí v Pileticích má vzniknout nová bytová zástavba, ale i místo pro rekreaci. Město Hradec Králové má dokončenou základní revitalizační studii Piletického potoka.

V kraji se letos staví méně bytů i rodinných domů. Hlad po nemovitostech je ale obrovský

V Královéhradeckém kraji byla od začátku letošního roku až do září zahájena stavba 1157 bytů. Loni jich ve stejném období investoři rozestavěli 1172. Investoři a lidé staví hlavně rodinné domky, které tvoří 75 procent výstavby.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "výstavba"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "výstavba"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.