pátek 10. července 2020 Libuše / Amálie

Vyhledávání

Nalezené články: "výluka"

Na pardubické letiště se přesunou gripeny z Čáslavi

V průběhu dnešního dne budou burácet motory gripenů nad Pardubicemi. Část letounů JAS-39 Gripen a L-159 Alca se přesune na záložní letiště v Pardubicích z čáslavské základny, kde proběhne výluka leteckého provozu. Zpátky se vrátí až 27. července.

Po třech měsících oprav se zítra otevře Lhotecká ulice v Malšově Lhotě

Na Lhotecké ulici v Malšově Lhotě probíhala více jak tři měsíce rekonstrukce. Od zítřka se ulice pro řidiče opět otevře a budou jí moci projíždět. To samé platí i pro linky MHD.

Opravy zavřou v Královéhradeckém kraji v létě silnice i železniční tratě

Motoristé, kteří během prázdninových měsíců zavítají do Královéhradeckého kraje, budou muset počítat kvůli opravám silnic s řadou dopravních omezení a uzavírek. Opravy se v létě nevyhnou ani frekventovaným tranzitním silnicím ve stotisícovém Hradci...

Dneškem začala vlaková výluka kvůli rekonstrukci železniční stanice v Jaroměři, skončí 26. června

Vlaková výluka potrvá až do 26. června. Na jednotlivých tratích bude ale většinou trvat různě dlouho. Po celou dobu budou vlaky nahrazovány autobusy. Výluka může mít vliv na návazné a přípojné spoje. Před cestou je proto potřeba pročíst si výlukový...

Na cestující čeká kvůli opravě nádraží v Jaroměři rozsáhlá výluka

Práce na rekonstrukci železniční stanice v Jaroměři jsou v plném proudu, a kvůli dokončení prací bude ve druhé polovině června na několika tratích v kraji velká výluka. Probíhat bude od 17. do 26. června. Vlaky nahradí autobusy.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "výluka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "výluka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.