Počasí dnes17 °C, zítra13 °C
Pátek 24. března 2023  |  Svátek má Gabriel

Vyhledávání

Nalezené články: "turistika"

Správa KRNAP kvůli ochraně tetřívka uzavřela 11 cest

Správa Krkonošského národního parku (KRNAP) dnes kvůli ochraně ohroženého tetřívka a dalších živočichů uzavřela v Krkonoších jedenáct turistických cest nebo jejich úseků. Omezení potrvá do 31. května a platilo již v letech 2021 a 2022. Souvisí s...

Zámek Karlova Koruna v Chlumci nabídne nové prohlídkové okruhy

Rekonstrukce památkových budov v zámeckém areálu Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou za sto milionů korun se blíží do finále. V nadcházející sezoně se tak nabídka pro návštěvníky rozšíří, zámek nabídne dva nové prohlídkové okruhy.

Česko-polský projekt podpoří další rozvoj Safari Parku Dvůr Králové nad Labem

Přeshraniční projekt na podporu cestovního ruchu Vodní svět polsko-české pohraničí podpoří rozvoj Safari Parku Dvůr Králové nad Labem a zoo v polské Opoli. Dvorská zoo již v první etapě projektu vybudovala a otevřela pavilon s tučňáky brýlovými,...

Na Sněžku vyrazil dobrodruh v trenkách, museli pro něj záchranáři

Krkonošská horská služba dnes musela z vrcholu Sněžky dolů dopravit skupinu tří turistů ve věku kolem 25 let, kteří podcenili počasí a vyčerpal je chlad v kombinaci s deštěm. Jeden ze skupiny šel navíc jen v trenkách, rukavicích a botách.

Některé hrady a zámky v kraji budou otevřené i mezi svátky

Kam mezi svátky? Hrady a zámky v Královéhradeckém kraji nabízí prohlídky. Vydat se můžete na hrad Kost nebo zámek Staré Hrady. Na Štědrý den bude otevřený klášter v Broumově.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "turistika"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "turistika"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.