úterý 29. listopadu 2022 Zina

Vyhledávání

Nalezené články: "trhy"

Jičín uspořádá vánoční trhy. Konat se budou každou adventní neděli

Původně to vypadalo, že se vánoční trhy v Jičíně konat nebudou. Podle vedení města nemá o podobné události v Jičíně veřejnost zájem. Nakonec se ale uskuteční. Pracovníci technických služeb dostali zelenou. Konat se budou každou adventní neděli.

Vánoční trhy se letos v Hradci přesouvají na Velké náměstí, bude tady 120 stánků

Na Velkém náměstí v Hradci Králové se budou letos poprvé konat vánoční trhy, a to od 9. do 23. prosince. Každý den je doplní bohatý doprovodný program plný koncertů, vánočních představení a pohádek.

Je první adventní neděle. Hradec Králové i další města rozsvítí vánoční stromy

První adventní neděle letos vyšla na poslední listopadový víkend. Podle tradice dnes začínají měsíční přípravy na Vánoce. Ve většině domácností se zapálí první svíce na adventním věnci. Například Hradec Králové dnes rozsvítí svůj vánoční strom.

Pět státních památek v hradeckém kraji chystá adventní akce včetně koncertů

Pět památek ve správě Národního památkového ústavu (NPÚ) v Královéhradeckém kraji připravilo řadu adventních a vánočních akcí. Po dvouletém covidovém období, kdy bylo konání kulturních akcí omezeno, nebudou chybět prohlídky nazdobených interiérů,...

Vánoční stromy v Hradci, Jičíně, Náchodě i v Trutnově se rozzáří už tuhle neděli

V řadě východočeských měst se zítra rozsvítí vánoční stromy na náměstích. V některých k tomu budou i doprovodné programy. Vánoční strom rozsvítí kromě jiných třeba Hradec Králové, Trutnov i Jičín.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "trhy"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "trhy"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.