pátek 17. září 2021 Naděžda

Vyhledávání

Nalezené články: "tanec"

V polovině týdne Hradec Králové ožije. Bezpečné nábřeží i festivaly

Festivaly a akce Bezpečné nábřeží v polovině týdne? Pro Hradec Králové žádný problém. Tuto středu na místní i turisty čeká hned několik velkých akcí. Jednou z největší bude tradiční Bezpečné nábřeží. Hned vedle pak Festival sociálních služeb.

Tři muži okrádali rekreanty v kempech a na festivalech. Došla si pro ně zásahovka

Zásahová jednotka královéhradecké policie v minulých dnech zadržela tři muže podezřelé ze série krádeží v rekreačních oblastech v celé ČR. Skupina podle policie ze stanů, vozidel či chatek v kempech a na festivalech kradla hlavně peníze, elektroniku...

Žáci se na začátku září třikrát otestují na koronavirus, schválila vláda

Vláda schválila, že se žáci na začátku školního roku otestují třikrát na koronavirus. Stane se tak 1., 6. a 9. září. Budou se moci nechat otestovat i v některém oficiálním testovacím místě a pak doložit potvrzení. V případě, že by se testovat...

Závody na motorkách, letní kino i festivaly. Kam v Hradeckém kraji vyrazit?

Před námi víkend a pro většinu lidí i dva dny volna. Sobotu a neděli lidé mohou strávit s rodinou i kamarády. V Královéhradeckém kraji je akcí víc než dost. Hradecká Drbna přináší seznam těch nejzajímavějších.

Na Náchodsku řádil zloděj. Vykradl několik stanů a rekreační chatku

Každoročně jsou letní prázdniny velkou příležitostí pro zloděje a kapsáře. Policie na Náchodsku nyní vyšetřuje krádeže ve třech stanech a jedné rekreační chatce. Kromě osobních věcí zmizela i hotovost. Celkem se škoda vyšplhala na 17 tisíc korun.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "tanec"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "tanec"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.