čtvrtek 29. července 2021 Marta

Vyhledávání

Nalezené články: "starosta"

Do boje s autovraky jde i Trutnov. Město připravilo speciální odstavnou plochu

Před pár měsíci Hradec Králové vyhlásil válku autovrakům, kterých je po městě několik desítek. Podobný problém řeší i nedaleký Trutnov. Na jeho území městská policie a radnice eviduje 25 takových vozů. Vedení města se nyní rozhodlo zakročit a...

Hronov plánuje zrekonstruovat fotbalový stadion. Práce vyjdou na 65 milionů korun

Hronov na Náchodsku se pustí do velké modernizace fotbalového stadionu. S pracemi se začne zkraje srpna a hotovo bude příští rok v listopadu. Spolu se započtením daně vyjde přestavba na 65 milionů korun.

Starostka Mladých Buků odmítla návštěvu ministryně Schillerové a Dostálové

Do Mladých Buků na Trutnovsku, chtěly vyrazit tento měsíc na prohlídku základní školy ministryně financí Alena Schillerová (ANO) a ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (ANO). Obě ale těžce narazily. Výjezd jim zatrhla starostka této...

Rekonstrukce trutnovského kina začne o prázdninách. O filmy během prací lidé nepřijdou

O letních prázdninách se radnice v Trutnově pustí do rekonstrukce kina Vesmír z 20. let minulého století. Nové budou sály i sedačky. Kinosál dostane moderní ozvučení a budova se změní k nepoznání. Město už s podpisem smlouvy nechtělo déle čekat.

Ve Dvoře Králové řeší, co s nevyhovujícím koupalištěm. Přidá se i veřejnost

Vedení města Dvora Králové nad Labem řeší budoucnost Tyršova koupaliště. Stav rekreačního bazénu je už dlouhodobě nevyhovující, proto město řeší jeho rekonstrukci a revitalizaci celého areálu. Svůj názor budou moci vyjádřit i lidé pomocí dotazníků.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "starosta"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "starosta"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.