úterý 24. listopadu 2020 Emílie

Vyhledávání

Nalezené články: "sport"

Hořice vybírají sportovce roku. Svého favorita mohou lidé nominovat do konce měsíce

Anketa Sportovci města roku probíhá v Hořicích každým rokem, letos však kvůli pandemii v upravené verzi. Sportovce, sportovní kolektivy, trenéry nebo osobnosti mohou lidé nominovat do 30. listopadu. To jde například online.

Slam Poetry: Skoro 1000 diváků na poezii? Žádný problém...

Česká slam poetry přichází díky koronavirové krizi o svůj vrchol sezony. Letos se neuskuteční ani bitvy o kvalifikace ve 12 městech ČR, ani velké finále mistrovství ČR, které tradičně naživo sleduje ve vyprodaném sále pražské MeetFactory až 1000...

Náčelníkem Horské služby ČR je René Mašín z Jizerských hor

Novým náčelníkem a ředitelem Horské služby ČR se stal René Mašín, dosavadní dlouholetý náčelník Horské služby Jizerské hory. Rozhodla o tom včera na mimořádném jednání správní rada Horské služby, jejímž zřizovatelem je stát.

VIDEO: V nouzovém stavu ukradl hodinky za čtrnáct tisíc. Teď po něm jde hradecká kriminálka

Královéhradečtí policisté dělají vše proto, aby objasnili krádež sportovních hodinek. Těch se nejspíš zhostil zatím neznámý muž v prodejně sportovních potřeb v ulici Rašínova. Bez koruny, stály čtrnáct tisíc. Pachateli hrozí za krádež v době...

V Pileticích má v souvislosti s revitalizací potoka vzniknout až 1 800 bytů

Mezi dopravním podnikem a železniční tratí v Pileticích má vzniknout nová bytová zástavba, ale i místo pro rekreaci. Město Hradec Králové má dokončenou základní revitalizační studii Piletického potoka.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sport"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "sport"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.