středa 15. července 2020 Jindřich

Vyhledávání

Nalezené články: "soutok"

Zeman jmenoval Kamila Kuču rektorem Univerzity Hradec Králové

Prezident Miloš Zeman jmenoval Kamila Kuču rektorem Univerzity Hradec Králové na další čtyři roky s účinností od 1. července. Na twitteru to dnes oznámil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček. Kuča univerzitu vede od roku 2016 a na další čtyřleté období...

Vedle nového autobusového terminálu v Nové Pace vyroste i kašna za milion

Součástí architektonického řešení nového autobusového terminálu v Nové Pace bude umělecký vodní prvek za zhruba milion korun. Autorem je sochař Albert Králiček,. Rozhodlo o tom 10. února městské zastupitelstvo. Finančně jde o samostatnou akci.

Rektorem hradecké univerzity byl zvolen opět Kamil Kuča

Rektorem Univerzity Hradec Králové (UHK) bude nadále Kamil Kuča. Dnes o tom rozhodl akademický senát školy, rektora do funkce jmenuje prezident. Byl jediným kandidátem pro nadcházející čtyřleté funkční období. V čele univerzity je od roku 2016.

Kamil Kuča je jediným kandidátem na rektora Univerzity v Hradci

Současný rektor Univerzity Hradce Králové Kamil Kuča (41) je jediným kandidátem na místo rektora univerzity pro nadcházející čtyřleté funkční období. Kuča je v čele univerzity od roku 2016 a funkční období mu letos končí. Volba rektora se uskuteční...

Opravený soutok vypadá opět skvěle! Práce trvaly půl roku

Soutok Labe a Orlice získal po šesti měsících stavebních prací podobu z počátku 20. století. Stavbaři břehy soutoku upravili a zpevnili kamením.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "soutok"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "soutok"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.