sobota 16. ledna 2021 Ctirad

Vyhledávání

Nalezené články: "předpověď"

POČASÍ NA SOBOTU: Teploty pod nulou, místy sníh

První polovina víkendu bude v Královéhradeckém kraji velice chladná, sníh nebude ničím výjimečným. Slunce se však ukáže spíše ojediněle. Podle meteorologů je třeba počítat převážně se zataženou oblohou.

V úterý zasáhne západní polovinu ČR sněžení a silný vítr. Varování platí pro celý kraj

Pro celý Královéhradecký kraj platí od zítřejšího rána varování před silným větrem, sněhem a ledovkou. Řidiči tak budou muset počítat například s tvorbou sněhových jazyků. Podle aktuální předpovědi může na západní polovině České republiky připadnout...

POČASÍ NA NEDĚLI: Sníh jen na horách, námraza po celém kraji

Druhá polovina víkendu bude v Královéhradeckém kraji prakticky stejná jako ta první. Teploty se budou opět držet mírně bod bodem mrazu. Pokud bude sněžit, tak převážně na horách. Řidiči si však stále musí dávat pozor na namrzlé silnice.

POČASÍ NA SOBOTU: Teploty pod bodem mrazu, sníh ojediněle

První polovina víkendu se bude podobat pátečnímu odpoledne. Teploty jen mírně pod bodem mrazu a sem tam nějaká sněhová přeháňka. Podle meteorologů však o pravém zimním počasí stále mluvit nemůžeme.

POČASÍ NA NEDĚLI: Ve vyšších polohách se dočkáme sněhu

Neděle bude v Královéhradeckém kraji vypadat podobně jako první polovina víkendu. Se zataženou oblohou se budou teploty držet jen mírně nad nulou. Ve vyšších polohách mohou dorazit sněhové přeháňky.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "předpověď"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "předpověď"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.