úterý 11. srpna 2020 Zuzana

Vyhledávání

Nalezené články: "pěst"

Hradecký soud potrestal útoky na zábavách podmínkami

Krajský soud v Hradci Králové dnes potrestal Tomáše Zechovského a Jana Rumpelu za rvačky na zábavách podmínečnými tresty. Zechovský, který je příslušníkem Vězeňské služby ČR a do vyřešení případů je postaven mimo službu, dostal tři roky vězení s...

Na koupališti v Náchodě se schyluje ke koulovačce, vypukne zítra

Také zítřejší teploty mají dosahovat v Královéhradeckém kraji na 30 stupňů Celsia. Mnohé to bude lákat někam k vodě. Na Jiráskově koupališti v Náchodě, mají pro návštěvníky recept na to, jak se ochladit. Nechají sem dovézt sníh.

Motorkáři musí myslet na to, že je nechrání karoserie

Závažnost dopravních nehod motorkářů je mnohonásobně vyšší než u řidičů osobních automobilů. I když tragické kolapsy dlouhodobě mírně klesají, do letošního června na českých silnicích přišlo o život už 32 motorkářů.

Sundej si vestu a pojď si to se mnou rozdat, křičel nahatý bezdomovec na strážníky v obchodě

Velice netradiční případ řešili strážníci Městské policie Hradec Králové v jednom z obchodních center ve městě. Opilý zákazník se zde obnažoval před zaměstnankyní prodejny. Po příjezdu ho strážníci našli u nakládací rampy společně se třemi dalšími...

Biograf u dvou přátel bude promítat každý čtvrtek na Pivovarském náměstí v Hradci Králové

Biograf u dvou přátel připravilo sérii dalšího promítání. Promítat se bude během celého srpna každý čtvrtek od 20 hodin. Na programu jsou čtyři české filmy.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pěst"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pěst"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.