Počasí dnes1 °C, zítra2 °C
Středa 8. února 2023  |  Svátek má Milada

Vyhledávání

Nalezené články: "nábřeží"

V Hradci se bude tančit, na spadnutí je městský ples

Jít do toho nebo ne? Otázka, kterou řeší v současné složité době nejeden organizátor plesů. Městský ples v Hradci Králové bude, to už je jisté. Místem konání bude Aldis, datum 21. ledna.

V hradecké Filharmonii diváci pomůžou dobré věci a zabaví se i děti

Hradecká Filharmonie má na začátku nového roku napilno. Připravila koncert, který pomůže dobré věci a také akci, na které se zabaví celá rodina, publikum všech věkových kategorií.

Při silvestrovských oslavách v hradeckém kraji byly menší požáry od pyrotechniky

Hasiči v Královéhradeckém kraji při silvestrovských oslavách zasahovali hlavně u menších požárů způsobených zábavní pyrotechnikou. Obešly se bez škod. Celkem hasiči za sobotu a prvních šest hodin Nového roku zaznamenali 37 událostí, což bylo o osm...

Nákupem leženky v Hradci Králové pomůžeme lidem bez domova. Schovají se před mrazem

Oblastní charita Hradec Králové dala do prodeje takzvané Hradecké leženky. Jejich zakoupením lidé prakticky zaplatí lidem bez domova ubytování na noclehárně nebo azylovém domě. Před Vánocemi jdou nakoupit na desítce míst v krajské metropoli.

V hradeckém kraji si lidé připomenou Václava Havla i pochodem na Hrádeček

Lidé v Královéhradeckém kraji si v neděli 18. prosince na několika místech připomenou bývalého prezidenta Václava Havla a jeho odkaz. V neděli uplyne 11 let od jeho úmrtí. Například na Trutnovsku se uskuteční vzpomínkový pochod k jeho chalupě na...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "nábřeží"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "nábřeží"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.