Počasí dnes12 °C, zítra11 °C
Pátek 31. března 2023  |  Svátek má Kvido

Vyhledávání

Nalezené články: "muzeum"

Zrekonstruovaný Wenkeův dům v Jaroměři se otevře už za měsíc

Zrekonstruovaný historický Wenkův obchodní dům v Jaroměři z roku 1911, který je sídlem městského muzea, bude od neděle 26. dubna opět přístupný veřejnosti.

Kousek zničené prezidentské standarty je k vidění ve Východočeském muzeu

Při inauguraci nového prezidenta Petra Pavla se na Hrad vrátila i restaurovaná prezidentská standarta, kterou v roce 2015 rozstříhala skupina Ztohoven. Její původní kousek je teď k vidění ve sbírce Východočeského muzea v sousedních Pardubicích.

Některé elektronické označníky na zastávkách MHD nefungují. Náhradní díly už se nevyrábí

Dopravní podnik Hradec Králové (DPMHK) má problém s údržbou některých elektronických označníků na zastávkách městské hromadné dopravy. Z velké části zobrazují příjezdy jednotlivých spojů. V současné době nefunguje necelých 20 kusů. Jejich oprava je...

Kraj i některá východočeská města vyvěsí vlajku na podporu Tibetu

Vlajka pro Tibet je každoroční mezinárodní kampaň konaná vždy 10. března na výročí Tibetského národního povstání. Cílem je poukázat na porušování lidských práv v Tibetu formou vyvěšení tibetské vlajky.

Na trať mezi Žacléřem a Lamperticemi by mohly už brzy vyjet drezíny

Na Trutnovsku by mohla o letních prázdninách přibýt další turistická atrakce. Nový majitel podhorské železnice Žacléř - Královec, společnost TMŽ podnikatele Martina Dvořáka, chystá v úseku mezi Žacléřem a Lamperticemi provoz šlapacích drezín.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "muzeum"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "muzeum"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.