pondělí 23. listopadu 2020 Klement

Vyhledávání

Nalezené články: "mlhy"

POČASÍ NA NEDĚLI: Přes den i polojasno, k večeru se přidají přeháňky

Neděle bude v našem regionu o poznání teplejší. Teploty se dostanou několik bodů výše, než tomu bylo v sobotu. Na druhou stranu, k večeru se zatáhne a mohou se přidat i dešťové přeháňky.

POČASÍ NA SOBOTU: Teploty jen něco málo nad nulou

Sobota bude v Královéhradeckém kraji vypadat na první pohled velice slušně, problém však budou teploty. Ty se dnes dostanou jenom málo nad bod mrazu. Na venkovní procházku se tak bezesporu bude hodit minimálně zimní bunda.

POČASÍ NA NEDĚLI: Mírné zhoršení nás dnes doma neudrží

Neděle přinese do Královéhradeckého kraje mírné zhoršení. Počasí se bude podobat spíše tomu, které tu bylo během pracovního týdne. I tak se ale najdou místa, na kterých bude velice příjemně.

POČASÍ NA SOBOTU: Odpoledne jasno a teploty nad deseti stupni

Sobota bude v Královéhradeckém kraji o něco příjemnější, než tomu bylo doposud. Počasí bude lákat k vycházce do přírody. S tou bychom však měli počkat až na odpoledne. To bude na východě Čech svítit slunce.

Svatý Martin bez sněhu i akcí, na husu si zajdeme maximálně k výdejnímu okénku. O tu je však stále zájem

Ačkoliv se říká, že na svatého Martina napadne první sníh, ani letos tomu tak nebude. Kvůli současné pandemii se v Královéhradeckém kraji zrušila i celá řada akcí a oslav. A aby toho nebylo málo… Svatomartinskou husu si dáme letos jedině doma nebo u...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "mlhy"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "mlhy"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.