pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Vyhledávání

Nalezené články: "meteorologové"

V Královéhradeckém kraji padl republikový rekord. Teplota v noci klesla 26 stupňů pod bod mrazu

V Královéhradeckém kraji dnes ráno klesly teploty hluboko pod bod mrazu. Největší mráz minus 26,2 stupně Celsia v kraji i v celé České republice meteorologové naměřili v Orlickém Záhoří na východní straně Orlických hor. Na nesolených silnicích...

POČASÍ NA NEDĚLI: Více slunce. Teploty stále pod nulou

Druhá polovina víkendu by měla být velice podobná té první. Na východě Čech budou teploty opět pod bodem mrazu. Podle meteorologů však bude více sluníčka. Na sjezdovky se sice pořád nesmí, ale počasí bude lákat minimálně na běžky.

POČASÍ NA SOBOTU: Teploty pod nulou, místy sníh

První polovina víkendu bude v Královéhradeckém kraji velice chladná, sníh nebude ničím výjimečným. Slunce se však ukáže spíše ojediněle. Podle meteorologů je třeba počítat převážně se zataženou oblohou.

Noclehárna v Hradci Králové je plná z poloviny. Podmínkou přespání je PCR test

Přečkat nadcházející velmi mrazivé dny v Hradci Králové mohou lidé bez domova v noclehárně Domu Matky Terezy Oblastní charity Hradec Králové. Kapacita zařízení je 90 míst a při mrazivé noci na úterý byla obsazena zhruba 50 nocležníky.

V úterý zasáhne západní polovinu ČR sněžení a silný vítr. Varování platí pro celý kraj

Pro celý Královéhradecký kraj platí od zítřejšího rána varování před silným větrem, sněhem a ledovkou. Řidiči tak budou muset počítat například s tvorbou sněhových jazyků. Podle aktuální předpovědi může na západní polovině České republiky připadnout...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "meteorologové"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "meteorologové"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.