čtvrtek 2. dubna 2020 Erika

Vyhledávání

Nalezené články: "kamion"

Po zavedení nouzového stavu, klesl v Královéhradeckém kraji provoz na silnicích i počet dopravních nehod

Se zavedením nouzového stavu, který je v souvislosti s šířením koronaviru, evidují policisté v Královéhradeckém kraji méně dopravních nehod. Ve srovnání s únorem až o 26 procent.

Led z kamionu trefil ráno v Nové Pace čelní sklo u osobního auta

Ráno bylo mrazivé a podepsalo se to i na čelním skle řidiče osobního auta, který jel po frekventované Pražské ulici v Nové Pace na Jičínsku. Z protijedoucího kamionu odletěl velký kus ledu. Ten skončil na čelním skle osobního auta.

Na letišti v Pardubicích a Praze přistála letadla s rouškami a respirátory

Na pardubickém letišti přistál krátce před půlnocí ze soboty na dnešek ukrajinský letoun An-124 Ruslan se zdravotnickým materiálem na ochranu proti koronaviru. Z Číny dovezl mimo jiné dva miliony respirátorů nižších tříd a pět milionů roušek, které...

Pro pendlery se otevřel hraniční přechod Královec

Po včerejšku, kdy byla kolona aut ve směru na polské hranice v Náchodě až za Hradcem Králové a měřila skoro 50 kilometrů, byl otevřen hraniční přechod Královec - Lubawka. Sem mohou ale jen pendleři s vozy do devíti tun.

Řidič v Jaroměři sešrotoval své auto o strom. Vyvázl se zraněním

Včerejší vypjatou situaci v dopravě v okolí Náchoda a Jaroměře odpoledne zkomplikovala i nehoda osobního vozu. Na jedné z objízdných tras narazil řidič se svým osobním vozem do stromu. Auto je na odpis, řidič vyvázl se zraněními.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kamion"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "kamion"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.