úterý 7. prosince 2021 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "hlídka"

Ozbrojený muž vyhrožoval plynovou pistolí i nožem. Zásah policie natočila služební kamera

Partnerská hádka na Náchodsku vyústila v zásah policistů. Dispečink poslal hlídku do rodinného domu, kde měl agresor vytáhnout plynovou zbraň na jiného muže. Ten se ženy údajně zastával. Vše skončilo honičkou a zatčením.

Druhý adventní víkend zve na čertovské akce i na výstavu do muzea

Před námi je druhý adventní víkend. I ten měl být ve znamení řady předvánočních akcí, které se kvůli platným nařízením vlády bohužel musely zrušit. Můžete se ale těšit na čerta a Mikuláše v Parku Na Větvi, na Stezce korunami stromů Krkonoše nebo na...

Nejdřív masturboval na veřejnosti, pak jezdil pod vlivem. Jste si na mě dneska zasedli, řekl policistům při kontrole

Třiapadesátiletý muž zřejmě neměl svůj den. Nejdříve ho udala dvojice žen, které ho přistihly při masturbaci ve svém voze. Ještě v to odpoledne ho zastavila hlídka policie a při zkoušce na alkohol nadýchal 2,28 promile.

Řidič kamionu nadýchal přes 2,5 promile. Přes hradecký kraj projížděl do Německa

Celní správa Královéhradeckého kraje narazila na šestatřicetiletého řidiče kamionu, který při dechové zkoušce nadýchal 2,6 promile. Na cestě z Polska chtěl přes Českou republiku pokračovat do Německa. Upozornil na sebe agresivní jízdou.

Žena vezla v kufru auta 100 tisíc neokolkovaných cigaret. Prozradily jí třesoucí se ruce

Hlídka cizinecké policie v Náchodě zastavila ke kontrole řidičku, která převážela 100 tisíc kusů neokolkovaných cigaret. Během kontroly ji prozradilo její nervózní chování. Případ si převzali královéhradečtí celníci. Šestatřicetiletá řidička dostala...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hlídka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hlídka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.