sobota 25. ledna 2020 Miloš

Vyhledávání

Nalezené články: "Policie ČR"

Policie na Náchodsku pátrá po uprchlém vězni

Osmadvacetiletý vězeň utekl z nestřeženého pracoviště v obci Rychnovek už v červnu loňského roku. Svůj trest si odpykával ve věznici Odolov, odkud pravidelně dojížděl do práce. Doteď se ho policistům nepodařilo najít.

Policie pátrá po starším muži. Při krádeži ho vyfotila fotopast

Policie v Hradci Králové řeší dvě vloupání do společných prostor domů. K první krádeži došlo už na začátku prosince minulého roku. Z koláren zmizelo dámské jízdní kolo Fechtnera a visací zámek.

Policie si v Hradci Králové došlápla na prodejce drog

U jednoho z hudebních klubů v Hradci Králové policie o víkendu zkontrolovala zhruba stovku lidí a několik aut. Na místě zadrželi jednu osobu. Ta je podezřelá ze spáchání trestného činu nedovolené výroby a jiného nákladní s omamnými a psychotropními...

Podvodník ze seniorky na Jičínsku vylákal 20 tisíc korun

V pátek ženě tvrdil, že si její syn objednal kotel a doteď ho nezaplatil. Vzal si tak peníze a odešel. Třiadevadesátiletá seniorka se následně od svého syna dozvěděla, že si nic neobjednával. Celou věc tak začala řešit policie.

Policie v Hradci Králové pátrá po této ženě. Použila ukradenou kartu

V listopadu loňského roku na policii v Hradci Králové nahlásila žena krádež peněženky. Ta se ztratila během nakupování na Pražském Předměstí v Hradci Králové. Bylo v ní 1600 korun v hotovosti. Následně se ukázalo, že se s kartou někdo pokusil...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Policie ČR"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Policie ČR"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.