Počasí dnes8 °C, zítra12 °C
Středa 29. března 2023  |  Svátek má Taťána

Vyhledávání

Nalezené články: "Let"

Ministerstvo vnitra zřídilo od ledna dva miliony datových schránek

Ministerstvo vnitra zřídilo od začátku roku 2,004 milionu datových schránek. Převážně je na základě nové povinnosti získali živnostníci a OSVČ, menší část tvoří spolky a nadace. Celkový počet datových schránek se přiblížil čtyřem milionům. Zájem o...

Na dopravu žáků za kulturou v hradeckém kraji půjde letos milion korun

Královéhradecký kraj vyčlenil na financování dopravy žáků základních a středních škol do kulturních institucí v regionu jeden milion korun. Podporu kraj rozdělí mezi 14 místních akčních skupin a dobrovolných svazků obcí. Nový dotační program je...

Petrofu loni klesly tržby o pětinu, důvodem je válka i covid

Rodinné společnosti Petrof Hradec Králové, která je předním evropským výrobcem pian a klavírů, loni klesly tržby o 22 procent na 250 milionů korun. Důvodem byl výpadek dodávek do Ruska a na další východní trhy kvůli válce na Ukrajině.

I na Stezce korunami stromů v Krkonoších se budou slavit Velikonoce

Stezka korunami stromů Krkonoše láká na prodloužený víkend plný velikonočních tradic. Pro děti bude k dispozici výtvarná dílna, kde se mohou naučit uplést pomlázku, barvit velikonoční kraslice či zdobit perníčky.

VIDEO: Policie zadržela celostátně hledaného muže. Jel na motorce bez řidičáku

Dálniční policie z oddělení Pravy dopadla na Nymbursku třiačtyřicetiletého muže v celostátním pátrání. Prakticky na sebe upozornil sám, když jel na motorce bez poznávací značky. Kromě toho neměl papíry a dechovou zkoušku odmítl.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Let"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Let"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.