Počasí dnes27 °C, zítra18 °C
Úterý 3. října 2023  |  Svátek má Bohumil
Bez reklam

Vyhledávání

Nalezené články: "EU"

Teplé počasí končí. Do východních Čech dorazí studená fronta a silný vítr

Český hydrometeorologický ústav vydal pro většinu České republiky varování před silným větrem. První stupeň nebezpečí platí pro celý Královéhradecký kraj. Nárazy větru mohou dosahovat rychlosti až 70 kilometrů v hodině, uvádí meteorologové.

V Krkonoších se zabydleli vlci, turisté by je ale neměli krmit

Vlci u jsou v Krkonoších jako doma. Svědčí o tom za poslední půl rok více než stovka hlášení, kdy veřejnost i pracovníci Správy KRNAP podávali zprávy o přímém pozorování vlků nebo nálezech pobytových znaků.

Odstartoval Mezinárodní týden dárcovství krevní plazmy. Možných dárců je čím dál tím méně

Následující týden je věnován krevní plazmě. Dneškem odstartoval takzvaný Mezinárodní týden dárcovství krevní plazmy, který má rozšířit povědomí o této vzácné tělní tekutině. Podle odborníků v posledních letech klesá počet lidí, kteří mohou krevní...

Hradecká Noc vědců vás zavede do mozkoherny i planetária

Na spadnutí je v Hradci Králové tradiční Noc vědců. Cílem této akce je ukázat lidem, že věda není žádná nuda, ale naopak zajímavá a fascinující disciplína. Do Noci vědců se zapojí hvězdárna, knihovna i Farmaceutická fakulta.

Silnice na Šerlich v Orlických horách se otevře v polovině října

Rekonstrukce horské silnice z Deštného v Orlických horách na Šerlich je ve finále. Předpokládaný termín uvedení do předčasného užívání je 24. říjen. Práce prozatím vyšly zhruba na 66 milionů korun s DPH z celkových 82,5 milionu korun se započtením...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "EU"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "EU"

Více profilů »

EU  |  Vyhledávání  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.