pondělí 13. července 2020 Markéta

Vyhledávání

Nalezené články: "šíření"

Čekárna na autobusové zastávce ve Zboží se dočká opravy a nové podoby

Přibližně dva měsíce budou trvat úpravy a rozšíření čekárny na autobusové zastávce ve Zvoží u Dvora Králové nad Labem. Práce se rozjedou v průběhu příštího týdne. Město za tuto akci zaplatí přibližně 800 tisíc korun včetně DPH.

Dnes do kin vešla necenzurovaná verze dokumentu V síti. Tu mohou vidět jen dospěláci

Novou verzi, která bude přístupná až od 18 let, připravili tvůrci dokumentu o zneužívání dětí na internetu s názvem V síti. Oproti filmu přístupnému od 15 let ve verzi V síti 18+ zůstávají při explicitních scénách zakryté jen tváře těch, jimž tvůrci...

Autobusové nádraží ve Dvoře nově ohlídají kamery

Královédvorská městská policie získala další dotaci na to, aby mohla rozšířit stávající kamerový systém. Tři kamerové body budou nově zřízeny v prostoru autobusového nádraží. Díky tomu, se tu budou moci lidé cítit bezpečněji.

Ode dneška už budeme moci odložit roušky

K dnešnímu dochází k dalšímu rozvolnění opatření, které měly zabránit šíření koronaviru. Po více než čtvrt roce tak budeme moci odložit roušky. Restaurace a bary a další stravovací zařízení už budou moci být otevřené i po 23. hodině.

Fakultní nemocnice Hradec Králové rozšiřuje návštěvy hospitalizovaných pacientů. Roušku zde zatím nesundáme

Fakultní nemocnice v Hradci Králové od středy 1. července rozšíří možnost návštěv hospitalizovaných pacientů. Nemocnice je kompletně zakázala 10. března, od 25. května byly možné pouze ve vyhrazeném čase.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "šíření"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "šíření"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.