čtvrtek 11. srpna 2022 Zuzana

Vyhledávání

Nalezené články: "ŘSD"

Řidiče v Trutnově čekají další komplikace v dopravě. ŘSD a město se pustí do opravy Polské ulice

Radnice v Trutnově a Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) se pustí do oprav Polské ulice. Práce začnou první školní den. Opravovat se bude 1,8 kilometru dlouhý úsek od Voletinské ulice až po železniční přejezd. Během oprav bude komunikace zcela...

Cesta z Hradce Králové do Chlumce už je průjezdná. Rekonstrukce mostu skončila

Ředitelství silnic a dálnic dokončilo rekonstrukci mostu v Písku. Kvůli opravám byl hlavní tah uzavřen a řidiči museli po objízdných trasách. Ačkoliv se nyní doprava vrátila na původní trasu, řidiči bez komplikací zatím neprojedou.

ČERVENEC 2022: Jaká témata Hradecká Drbna sledovala? To nejdůležitější za poslední měsíc

Okurková sezona? V Královéhradeckém kraji určitě ne. Na východě Čech se toho za poslední měsíc stalo víc než dost. Ve velkém se řeší například komunální volby a lídři jednotlivých kandidátek. Podařilo se postoupit v několika významných dopravních...

Oprava silnice na průtahu Náchodem se posunula do Pražské ulice

Na frekventované silnici I/33 v Náchodě probíhají už od června práce na opravě jejího povrchu. Ředitelství silnic a dálnic opravilo úseky v Běloveské ulici a v příštích dnech bude pokračovat práce v ulici Pražské.

Dopravu mezi Hradcem Králové a Jičínem komplikuje oprava silnice v Ostroměři

Dopravu na frekventovaném hlavním tahu mezi Hradcem Králové a Jičínem komplikuje od začátku týdne oprava silnice v Ostroměři na Jičínsku. Opravovaný úsek řidiči projíždějí kyvadlově. Stavba za 11 milionů korun by měla být hotová v září.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ŘSD"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ŘSD"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.