čtvrtek 25. února 2021 Liliana

Vyhledávání

Nalezené články: "ČHMÚ"

POČASÍ NA NEDĚLI: Jasná obloha jen na horách. Teploty stále vysoko

Dnešní počasí bude (do jisté míry) kopírovat to sobotní. Stejně jako během první poloviny víkendu se s teplotami nedostaneme pod bod mrazu. Oblačnost bude v Královéhradeckém kraji dost proměnlivá, přidají se i mlhy.

POČASÍ NA SOBOTU: Proměnlivá obloha, teploty vysoko nad nulou

Dnes bude v Královéhradeckém kraji dost proměnlivé. Od ranních mlh bychom se měli dostat i k polojasné obloze. Ochlazení očekávat nemůžeme, teploty se budou stále držet nad bodem mrazu. Nejtepleji bude v Polabí.

Z devítky do nejistoty? Gastronomie, cestovní ruch a služby můžou být i dnes sázka na jistotu!

Rozhodovat se o tom, jakým směrem, k jaké profesi to člověka táhne, a jak co nejlépe zhodnotit své nadání a své možnosti, je v patnácti letech ohromně náročné samo o sobě. V letošním roce panují navíc obavy z toho, jak se žákům podaří zvládnout...

POČASÍ NA NEDĚLI: Pod polojasnou oblohou mráz

Druhá polovina víkendu nepřinese v Královéhradeckém kraji žádné velké změny. Podobně jako v neděli by mělo být oblačno nebo polojasno s teplotami hluboko pod bodem mrazu. Ani dnes nebudou výjimkou občasné sněhové přeháňky.

POČASÍ NA SOBOTU: Jasno a teploty hluboko pod nulou

První polovina víkendu bude v Královéhradeckém kraji relativně příjemná, pokud nepočítáme teploty hluboko pod bodem mrazu. Obloha však bude převážně polojasná a máte tak šanci užít si i slunce. V noci ale klesnou teploty i k -15 °C.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ČHMÚ"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ČHMÚ"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.