sobota 19. června 2021 Leoš

Vyhledávání

Nalezené články: "úmrtí"

Popelka žije dál, hrad Švihov vzpomíná na natáčení velkou výstavou

Tři oříšky pro Popelku a kultovní pohádka Václava Vorlíčka vznikala z velké části také na hradě Švihov na Klatovsku a v jeho nedalekém okolí. Film je velmi populární i v zahraničí, proto také naše sousedy v Německu, Rakousku, ale i ve vzdálenějším...

Ve věku 68 let zemřela herečka Libuše Šafránková

Ve věku 68 let zemřela filmová a divadelní herečka Libuše Šafránková. S odkazem na rodinu to uvedl server CNN Prima News. Proslavila se především díky rolím ve filmech Vrchní, prchni!, Kolja nebo Tři oříšky pro Popelku.

Včerejší srážka auta s vlakem v Hradci Králové má jednu oběť. V nemocnici zemřel řidič osobáku

Sedmasedmdesátiletý řidič osobního auta, které se včera dopoledne na přejezdu v Hradci Králové srazilo s osobním vlakem, později v nemocnici zemřel. Šestatřiceti cestujícím ve vlaku se nic nestalo.

V Nizozemsku našli vrak československého letounu, na palubě byl i Jaroměřák Jan Hejna

V Nizozemsku se při vykopávkách bombardéru britského Královského letectva (RAF) našly pozůstatky patřící československé posádce. Letoun byl sestřelen za druhé světové války. Na jeho palubě bylo šest mužů, mezi nimi i podplukovník in memoriam Jan...

Policie vyšetřuje nález utonulého muže ve Zdobnici na Rychnovsku

Policie od sobotního večera vyšetřuje nález neznámého muže utonulého v řece Zdobnici ve Vamberku na Rychnovsku. Při dosavadním vyšetřování policie vyloučila cizí zavinění jeho smrti. Muži by mohlo být mezi 40 až 60 lety.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "úmrtí"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "úmrtí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.