St 19. 8. 2026Ludvík

správa

Ilustrační fotoZdraví

Královéhradecký kraj od ledna zjednoduší řízení nemocnic

Zastupitelé Královéhradeckého kraje schválili výrazné zjednodušení řízení nemocnic kraje v Trutnově, Náchodě, Jičíně a Dvoře Králové nad Labem. Nemocnice bude od 1. ledna přímo řídit sedmičlenné představenstvo Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, které bude mít postavení správních rad jednotlivých nemocnic. Členy představenstva holdingu budou i statutární ředitelé nemocnic. V nemocnicích zaniknou šestičlenné dozorčí rady, v nichž dnes zasedá 24 lidí.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Listí z aleje řeší soud 9 let. Město má lidem zaplatit půl milionu za úklidSpolečnost

Listí z aleje řeší soud 9 let. Město má lidem zaplatit půl milionu za úklid

Ve sporu o spad a úklid listí z městské aleje v Chlumci nad Cidlinou na soukromou zahradu dnes navrhl odvolací Krajský soud v Hradci Králové stranám smír s finanční kompenzací majitelům zahrady. Majitelé zahrady následně navrhli částku půl milionu korun. Zda na to město přistoupí a zaplatí, budou řešit rada a případně zastupitelstvo města.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook