Počasí dnes8 °C, zítra7 °C

Na závěr přípravy padli hokejisté s Berlínem

, aktualizováno 26. srpna 2019, 0:00

Náročnou přípravu mají za sebou. Svěřenci Tomáše Martinec na závěr přípravy prohráli doma s německým Eisbärenem těsně 1:2. Byl to poslední duel před ostrým startem sezóny.

Hokejisté Hradce nastoupili opět s pozměněnou sestavu. V obranných řadách dostali prostor především mladí hráči. První třetina příliš hokejové krásy nenabídla. Hradec byl nicméně pasivnějším týmem, avšak Berlín nedokázal svou aktivitu přetavit ve vedoucí branku.

Ve druhé části se Východočeši dostali do vedení. Ve 28. minutě se prosadil návratilec Tomáš Vincour, nicméně ze strany Hradce to byl veškerý gólový účet večera.

Těsně před koncem druhé periody vyrovnal Labrie a ve 44. minutě poslal hosty do vedení Lapierre. Domácí se v závěru snažili vyrovnat, jenže ani odvolání brankáře k brance nevedlo. Mountfield HK tak padl s Berlínem 1:2.

Mountfield HK - Eisbären Berlín 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 28. Vincour – 38. Labrie, 44. Lapierre

Mountfield HK: Mazanec – Šalda, Čáp, Cibulskis "A", Gaspar, Rosandič, F. Pavlík, Havránek – R. Pavlík "C", Cingel, Vincour "A" – Pilař, Paulovič, Jergl – Vopelka, Kubík, Berger – Perret, Bičevskis, Chalupa

Eisbären Berlín: Dahm – Höldler, McKierman, Aubry, Sheppard, Pföderl, Kettemer, Wissmann – Rankel, Busch, Backmann, Braun, Ramage, Reichel, Lapierre, Ortega, Müller, Jahnkne, Labrie, Olver, Dietz.

Rozhodčí: Horák, Micka – Frodl, Komárek

Štítky Hertha BSC Berlin, FC Hradec Králové, Tomáš Martinec, Tomáš Vincour, Eisbären Berlín, Mountfield Hradec Králové, hokejista

Na závěr přípravy padli hokejisté s Berlínem  |  Hokej  |  Sport  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí