Počasí dnes17 °C, zítra22 °C

FOTO/VIDEO: Prestižní univerzitní derby ovládl Hradec, domácí Pardubice prohrály vysoko 2:6

Prestižní univerzitní derby počtvrté vyhráli hokejisté z hradecké univerzity, kolegům z města perníku nedali šanci. Celkový stav na zápasy je 4:1 pro Hradec. Pátý duel východočeských univerzit, tentokrát hraný v ČSOB Pojišťovna ARENĚ v Pardubicích, sledovalo přes 2500 diváků.

Do zápasu lépe vstoupili hokejisté domácích Pardubic, kteří v úvodní třetině dali dvě branky. To bylo ale na jejich účtu vstřelených gólů vše, ve zbytku utkání se již prosadit nedokázali.

Po začátku druhé třetiny se rozjela hradecká gólová mašina, kterou Pardubáci nedokázali uhlídat. Po čtyřiceti minutách hry byl stav 2:4 a do konce zápasu hosté ještě dvě branky přidali.

UPCE - UHK 2:6

NÁSTUP DO ZÁPASU

SESTŘIH UTKÁNÍ

Autoři

Štítky hokej, zápas, UHK, UPCE, FK Pardubice, FC Hradec Králové, ČSOB Pojišťovna, univerzita

FOTO/VIDEO: Prestižní univerzitní derby ovládl Hradec, domácí Pardubice prohrály vysoko 2:6  |  Hokej  |  Sport  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí