Počasí dnes19 °C, zítra22 °C

První poločas vyzněl vyrovnaně, ve druhém Votroci převzali otěže

Hradečtí Votroci se v rámci přípravy utkali s Libčany. Zatímco první půle byla na góly trochu chudší, ve druhém poločase rozjel prvoligový tým gólovou kanonádu a nakonec odcházel z trávníků po skóre 4:0.

Na gól čekali diváci do 21. minuty. Skóre otevřel přesně umístěnou hlavičkou Daniel Vašulín. Následující gól Václava Pilaře nebyl uznán pro ofsajd. Ve druhém poločase poslal dělovku do šibenice Štepán Harazim a bylo to 2:0. Po jednom gólu ještě do konce zápasu přidali Ondřej Ševčík a Daniel Horák. Další přípravný zápas čeká hradecké fotbalisty tuto sobotu na trávníku v Jičíně proti týmu FC Sellier&Bellot Vlašim.

Branky a nahrávky: 21. Vašulín, 53. Harazim, 63. Ševčík, 72. Horák.

Rozhodčí: Novotný – Haleš, Šob.

Sestavy:

SK Libčany: Tošovský – Jiřík, Holubec, Novotný, Studýnka, Čihák, Semerák, Hušek, Houdek, Veselka (67. Hofman), Mokrý.

FC Hradec Králové: Bajza (46. Vízek) – Baloun, Harazim, Hlaváč, Klíma, Kodeš (C), Krejčí, Leibl, Pilař, Smrž, Vašulín.