Dnes v 17:00 vstoupí Votroci ve Slatiňanech do nového ročníku MOL Cupu. Budou chtít navázat na svoje povedené tažení z minulé sezóny. „Postup do čtvrtfinále je vysoko nastavená laťka,“ konstatuje hlavní trenér Zdenko Frťala.
Hradečtí půjdou do zápasu proti účastníkovi divize s touhou postoupit, ale zároveň berou utkání jako příležitost vyzkoušet jiné hráče. „Určitě dostanou příležitost hráči, kteří toho zatím v lize moc neodehráli. Pro ně je to ideální příležitost k tomu, aby nám zamotali hlavu svým výkonem a přístupem,“ přeje si hlavní trenér Votroků.
A co mužstvo trenéra Frťaly ve Slatiňanech čeká? „V takových pohárových utkáních se každý chce proti favoritovi vytáhnout. Slatiňany mají zkušené hráče, kteří mají druholigové i ligové zkušenosti. Nesmíme nic podcenit, musíme být hladoví od první minuty, abychom si situaci nezkomplikovali,“ plánuje.
Utkání ve Slatiňanech začíná v 17:00.
Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.