St 12. 8. 2026Klára
Společnost

Vůbec jsem to nečekala, raduje se Simona Cháberová. S Drbnou vyhrála iPhone 14

RRedakce1 minuta čtení5. 5. 2023, 13:10
Vůbec jsem to nečekala, raduje se Simona Cháberová. S Drbnou vyhrála iPhone 14
Vůbec jsem to nečekala, raduje se Simona Cháberová. S Drbnou vyhrála iPhone 14

Jako jedna v 2538 lidí vyplnila formulář, kterým Drbna získala zpětnou vazbu od čtenářů. Že by ale mohla vyhrát nový iPhone 14, to Simonu Cháberovou z Liberce snad ani nenapadlo. Ale stalo se a pravidelná čtenářka Liberecké Drbny už se z telefonu raduje. „Spíš mi ho asi bude chtít vzít syn,“ smála se, když si v liberecké redakci výhru převzala.

„Libereckou Drbnu čtu pravidelně, hodně mě zajímají například tipy na kulturní akce,“ říká Simona Cháberová. Díky tomu si všimla i formuláře, kterým vydavatelství Trima News chce porozumět potřebám, hodnotám, preferencím a chování svých čtenářů. „Řekla jsem si, proč to nezkusit,“ dodala.

Nikdy před tím přitom v žádné soutěži neuspěla. A tak výhře na Drbně zpočátku ani nechtěla věřit. „Vůbec jsem tomu nevěřila, myslela jsem si, že je to nějaký fake,“ směje se. Jenže pak výsledek viděla i na Instagramu, a tak nakonec uvěřila, že získala nový iPhone 14.

Drbnu tak bude číst i nadále. Kromě tipů z kultury ji zajímají i další témata. „Sledovala jsem třeba i návštěvu prezidenta Pavla na Liberecku,“ usmívá se.

Soutěž o iPhone 14 pořádalo vydavatelství Trima news v rámci průzkumu, který navrhla jménem Drbny FT Strategies, poradenská skupina pro růst předplatného Financial Times.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Vandalové zničili dveře hrádku Aichelburg v Krkonoších, je dočasně uzavřenýKrimi

Vandalové zničili dveře hrádku Aichelburg v Krkonoších, je dočasně uzavřený

Vandalové zničili dveře od lesního hrádku Aichelburg u Horního Maršova ve východních Krkonoších. Případ vyšetřuje policie. Než se podaří vyrobit nové dveře, předpoklad je do týdne, je hrádek pro veřejnost uzavřený, informovali dnes na sociální síti facebook zástupci informačního centra Veselý výlet. Aichelburg je vyhledávaným turistickým cílem v této části Krkonoš.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook