pátek 24. ledna 2020 Milena

Pachatel obelstil pracovnici směnárny. Odnesl si desetkrát víc peněz než měl

Policisté z obvodního oddělení Hradec Králové 1 od poloviny června řeší trestný čin zatajení věci, za což pachateli hrozí až roční vězení.Do jedné hradecké směnárny přišel muž, který požadoval směnu hotovosti 25 eur na české koruny.

Policisté z obvodního oddělení Hradec Králové 1 od poloviny června řeší trestný čin zatajení věci, za což pachateli hrozí až roční vězení.


Do jedné hradecké směnárny přišel muž, který požadoval směnu hotovosti 25 Eur na české koruny. Žena za přepážkou mu na základě chybně zadané částky do systému však vyplatila desetinásobek. Místo 624 korun mu vydala 6243 koruny. Muž s dokladem a vyplacenou částkou směnárnu opustil. Žena na manko v kase přišla až při ukončení směny. Poté vše nahlásila a policistům poskytla kamerový záznam.

Jelikož se nám do současné doby nepodařilo zjistit totožnost muže zachyceného na kamerovém záznamu, žádáme veřejnost o pomoc. Kdo ho pozná a mohl by k němu podat jakoukoliv informaci, zavolejte na linku 158, nebo se dostavte přímo na jakoukoliv policejní služebnu.

Autoři

Štítky Policie, trestný čin, směnárna, pomoc, pátrání

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.