úterý 10. prosince 2019 Julie

Soka v lásce zasypal pěstmi a kopanci, nyní mu hrozí až osm let v base

Až osm let za mřížemi může strávit muž, který na konci června u jednoho obchodního domu v Hradci Králové napadl svého soka v lásce. Ženě, která byla předmětem sporu, se oba "kohouty" oddělit nepodařilo. Rvačka skončila desetidenní hospitalizací v nemocnici.

Hradečtí kriminalisté v těchto dnech obvinili devětadvacetiletého muže z trestného činu ublížení na zdraví a z přečinu výtržnictví. Na konci června se u jednoho obchodního domu v Hradci Králové obviněný muž sešel se svým o dva roky mladším známým. Tématem jejich schůzky byl spor o snoubenku obviněného.  

„Po sdělení, že známý měl s jeho partnerkou intimní poměr, na něho zaútočil. Několikrát ho udeřil pěstí do hlavy a několikrát ho kopl do těla, čímž mu způsobil těžké zranění, s kterým byl napadený muž deset dní v nemocnici hospitalizován,“ řekl policejní mluvčí Iva Kormošová.

 Ženě, která již prý nechce vidět ani jednoho, se nepodařilo je od sebe odtrhnout. Útočník přestal až ve chvíli, kdy usoudil, že má jeho sok dost.

„Obviněný muž na svoji obhajobu uvedl, že oznámení o rozchodu psychicky neunesl a bouchly v něm saze. Muži nyní hrozí trest odnětí svobody od dvou do osmi let,“ uzavřela mluvčí.

Štítky Policie ČR, napadení, muž, Hradec Králové, sok, zranění

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.