neděle 26. září 2021 Andrea

Velká jarní soutěž. Kingston je s vámi

PR článek

Každý den, když zapínáte počítač, zvedáte telefon, volíte na displeji teplotu v bytě, zadáváte navigaci v autě, nakupujete na e-shopu, s velikou pravděpodobností přicházíte do kontaktu s řešeními společnosti Kingston. Jsou většinou neviditelná, ale zásadní pro fungování všech zařízení.

Kingston je největší nezávislý světový výrobce paměťových produktů. Pomáhá nalézt řešení používaná v běžném životě k práci i zábavě od notebooků a stolních počítačů přes velká data až po zařízení využívající IoT v chytrých či nositelných zařízeních, v prototypování a výrobě na míru.

Největší světoví výrobci počítačové techniky a poskytovatelé cloudových služeb se ve svém vývoji spoléhají na Kingston. Tým Kingstonu a jeho zaujetí pro věc posouvá technologie, které nás provázejí každý den. Kingston nevyrábí jenom produkty, ale pomáhá naplnit očekávání svých zákazníků a vytváří řešení, která dokážou něco změnit k lepšímu.

Ať už jde o přidanou hodnotu ve formě prodloužené životnosti nebo vestavěného zabezpečení, o poradenství, o přemýšlení, jak bude uživatel s produktem pracovat, nebo celoživotní a prodloužené záruky na paměťové moduly, SSD a USB flashky, Kingston je tu pro vás, Kingston je s vámi. #KingstonIsWithYou

Jak zrychlit pomalý počítač

Typ disku – SSD znamená obrovský krok pro všechny typy počítačů. Už po několik let postupně nahrazují pomalejší pevné disky – HDD. SSD narozdíl od HDD nemá pohyblivé části a rozdílně přistupuje k práci s daty. Tím pádem je rychlejší, odolnější proti vibracím a otřesům, tišší a také spotřebuje méně energie. SSD existují v různých formátech i s různým rozhraním.

Formáty SATA nejlépe slouží k oživení počítače, snadno nahrazují HDD disky nebo starší SSD. Ideálním kandidátem pro dodání nové energie staršímu počítači je model KC600. Nabízí okamžité zrychlení práce, odpadá s ním dlouhé čekání u načítající se obrazovky. Má dlouhou životnost. Dostupný je v kapacitách od 256 GB do 2 TB, a tak uspokojí všechny, kdo potřebují pracovat s velkým objemem dat, i ty, kdo hledají tu nejpříznivější cenu při zachování kvality.

Protože Kingston stále přemýšlí, jak uživatelům co nejvíce vyjít vstříc, dodává KC600 i s aktualizačním balíčkem – upgrade kitem. Díky němu lze disk vyměnit snadno v servisu nebo v případě pokročilejších počítačových nadšenců i svépomocí. Starší disk se díky tomuto balíčku může proměnit v disk externí, záložní. KC600 upgrade kit obsahuje 2,5" SSD, 2,5" USB obal na SSD, 3,5" držák a montážní šrouby, napájecí a datový kabel SATA, adaptér (7 mm – 9,5 mm) a software pro klonování (překopírování) hard disku.

Nejnovějším formátem SSD je M.2 s rozhraním NVMe PCIe, jako například model KC2500, který patří k naprosté špičce, pokud jde o rychlost a výkon. Tyto formáty se objevují v novějších modelech počítačů. Pro zrychlení notebooků malých rozměrem se nejlépe hodí novinka, model NV1 NVMe PCIe SSD.

Jak vybrat ten správný disk? Poradí v servisu, většina prodejců má také dobře zpracované články na téma: Jak vybrat správný disk. Kingston má na svých stránkách www.kingston.com velmi chytrý nástroj konfigurátor (okénko Search by System/Device), kam stačí vložit model počítače a systém vybere, které komponenty jsou pro něj nejvhodnější.

Velká jarní soutěž

KingstonDnešní doba práce, učení se a bavení se z domova klade obrovské nároky na naše počítače a na způsoby, jak pracujeme s daty. Díky soutěži můžete se společností Kingston oživit svůj unavený počítač, anebo zajistit rychlý přenos svých souborů z počítače do počítače.

CENY V SOUTĚŽI

1. cena

Obnovující sada včetně SSD disku do notebooku – KC600 SSD Upgrade Kit 1 TB

2. - 5. cena

Rychlý a výkonný USB-A Flash disk DT Kyson 128 GB

6 - 10. cena

USB Flash disk DT Duo 64 GB, který umožňuje zároveň přenos z USB-A i USB-C, které využívají některé modely tabletů a notebooků, včetně MacBooků

Odpovězte správně na následující otázky a 10 soutěžících získá velmi atraktivní ceny od společnosti Kingston. Správné odpovědi můžete zasílat do půlnoci 29. dubna 2021.

Nápovědu k otázkám najdete na www.kingston.com (v angličtině) nebo u produktů Kingston na stránkách všech významných prodejců elektroniky v ČR.

Soutěž je u konce, výherce jsme kontaktovali.

Velká jarní soutěž

Kde se dobře uplatní KC600 SSD disk?

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Kingston, soutěž, IT, SSD disk

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.