Čt 13. 8. 2026Alena
Doprava

Auto narazilo do vchodu obchodního centra Aupark

RRedakce1 minuta čtení17. 12. 2018, 19:33 · akt. 10:10
Nehoda u Auparku
Nehoda u Auparku

Záchranáři, hasiči a policisté zasahovali v neděli odpoledne u dopravní nehody osobáku u Auparku v Zamenhofově ulici. Při kolizi byl zraněn jeden člověk a poškozeny dveře obchodního centra.

„Auto nacouvalo do vchodu s výlohou obchodního centra, kde zároveň zranilo jednu osobu. O zraněného člověka se postarali záchranáři, hasiči místo události zajistili a následně jej předali policistům,“ uvedla mluvčí hasičů Martina Götzová.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Lvíčata míří do Hradce. Proti Bulharsku budou hájit druhé místo v kvalifikaciFotbal

Lvíčata míří do Hradce. Proti Bulharsku budou hájit druhé místo v kvalifikaci

Česká reprezentace do 21 let má před sebou klíčovou fázi kvalifikace na mistrovství Evropy. Během jediného reprezentačního srazu odehraje hned tři soutěžní zápasy. Nejprve se v pátek 25. září představí v Baku proti domácímu Ázerbájdžánu, o pět dní později pak přivítá Bulharsko ve FINEP Areně v Hradci Králové. Kvalifikaci uzavře 6. října na půdě Portugalska.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook