pondělí 9. prosince 2019 Vratislav

Vyhledávání

Nalezené články: "smiřice"

FOTOGALERIE: Ve Smiřicích hořela lakovna, škoda pravděpodobně přesáhne milion

Ve Smiřicích na Královéhradecku dnes odpoledne hořela lakovna. Požár způsobil škodu asi za milion korun. Oheň likvidovalo sedm jednotek hasičů. Příčiny ohně, při kterém nebyl nikdo zraněn, zůstávají v šetření.

V hradeckém kraji se staví méně bytů. Výstavba klesla téměř o desetinu

Více než tři roky trvající růst výstavby bytů se v Královéhradeckém kraji zastavil a přišel pokles. Stavbaři v kraji v prvních třech čtvrtletích letošního roku zahájili stavbu 1172 bytů po 1281 zahájených bytech ve stejném období loni. Znamenalo to...

FOTO: Stavba dálnice D11 pokračuje! Začala výstavba 420metrového mostu

Stavba zhruba 16 km dlouhého úseku dálnice D11 od Kuklen po Smiřice zatím běží podle harmonogramu. Zatímco na úseku Kukleny – Předměřice se nyní realizují přeložky inženýrských sítí, od Předměřic po Smiřice je stavba prakticky již celá založena a u...

Po Smiřicích měla chodit maminka s dětmi pod vlivem drog a s nožem. Policii volala sama žena

Hned čtyřikrát přijali policisté na tísňové lince volání o tom, že po Smiřicích se pohybuje maminka se dvěma dětmi a nejspíš pod vlivem alkoholu nebo drog a s nožem v ruce. Policisté vyjížděli oznámení prověřit, žádnou takovou maminku ale nenašli.

FOTO: Hromadná nehoda na křižovatce ve Smiřicích. Srazila se dvě nákladní auta s osobáky

Hrozivě vypadala nehoda na silnici I/33 v katastru obce Smiřice na křižovatce Trotina – Rodov. Došlo k ní ve čtvrtek v 15.30. Srazil se kamion, nákladní vůz, osobák a auto s přívěsem. Jako zázrakem se nikdo nezranil.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "smiřice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "smiřice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.